X49SM73728MSD2SC-1
با خرید این محصول شما 13800
امتیاز وفاداری دریافت میکنید.
مجموع امتیازات شما : 13800
امتیاز
ارزش امتیازات شما :
به زودی
| نوع کاربرد | نوسان سازی |
| نوع | SMD |
| پکیج | HC-49SMD |
| تعداد پایه | 2 |
| فرکانس | 7.3728MHz |
| تغییرات فرکانس (خطا): | ±10ppm, ±20ppm, or Specify |