X49SM110592MSD2SC
با خرید این محصول شما 14100
امتیاز وفاداری دریافت میکنید.
مجموع امتیازات شما : 14100
امتیاز
ارزش امتیازات شما :
به زودی
| نوع کاربرد | نوسان سازی |
| نوع | SMD |
| پکیج | HC-49SMD |
| تعداد پایه | 2 |
| فرکانس | 11.0592MHz |
| تغییرات فرکانس (خطا): | ±10ppm, ±20ppm, or Specify |