گارانتی بازگشت کالا و وجه

با سپاس فراوان نظرشما را به نکات زیر جلب می نماییم :

1-     در صورتی که مرسوله بعد از ارسال به خریدار برگشت شود ،‌ علت برگشت از طرف مجموعه مورد برسی قرار می گیرد ، اگر علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه دادن مشخصات خریدار ( آدرس ، تلفن ، کد پستی ، نام و نام خانوادگی ) به مجموعه باشد ، هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار خواهد بود . در صورتی که قصور از طرف مجموعه باشد ( ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) مجموعه موظف است مرسوله را با پرداخت هزینه ارسال کند .

2-    مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آموزش و راه اندازی ماژول ها و دستگاه های وارداتی نداشته و در هنگام خرید تمام لوازم و اطلاعات مربوطه در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت ، پس از آن هیچ گونه مسئولیتی فروشنده در قبال راه اندازی کالای فروخته شده ندارد .

3-   خریدار موظف است تا 48 ساعت بعد از دریافت سفارش ، کلیه اقلام ارسالی را با فاکتور خریداری شده تطبیق دهد و در صورت داشتن هر گونه مغایرت بین فاکتور و بسته ارسالی سریعا موارد را به واحد امور مشتریان مجموعه اطلاع دهد در صورت تاخیر در امر اطلاع رسانی فروشنده هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت مرسوله قبول نخواهد کرد .

4-    قطعات و دستگاه هایی که داراي بسته بندي مي باشند تا زماني که از بسته بندي خارج نشده باشند به مدت 10 روز کاري قابل برگشت به مجموعه هستند و وجه پرداختي به خریدار باز گردانده مي شود . درصورتی که قطعه از بسته خود خارج شد تنها در صورتی که شکل فیزیکی ، نظافت و سلامت کالا از طرف واحد آنالیز قطعات مجموعه مورد تایید قرار بگیرد با کسر هزینه بسته بندی وجه قابل استرداد می باشد .

5-    کالای اورجینال درصورت معیوب بودن تا 20 روز کاری و اجناسی که مشتری به عنوان کالای درجه دو خریداری می کند تا 10 روز کاری امکان تست دارند و در صورت معیوب بودن بعد از اعلام به واحد امور مشتریان و ارسال کالا به مجموعه در صورت تایید عیب کالا از طرف واحد آنالیز مجموعه وجه قابل استرداد می باشد .

6-    خریدار گرامی توجه داشته باشید هنگام خرید قطعات حساس مانند ماژول آی سی و ... ابتدا چند عدد از آن را تست نموده و پس از بدست آوردن اطمینان کامل از سلامت کالا اقدام به استفاده و مونتاژ تمامی پارت خریداری شده نمایید زیرا 5 درصد از قطعات مونتاژ شده و تغییر شکل یافته در صورت معیوب بودن قابل برگشت و استرداد وجه می باشند . لازم به ذکر است حداکثر زمان برای مرجوع کردن کالا 10 روز کاری می باشد .


دریافت آخرین اخبار محصولات و پیشنهادات ویژه

نگران نباشید ما به آدرس ایمیل شما تبلیغات و هرزنامه ارسال نمی کنیم!