این مدل از سری SMBJ با قابلیت پاسخ‌دهی سریع، ظرفیت توان بالا و سازگاری با استاندارد RoHS تولید می‌شود. دارای ولتاژ کاری 30V و ولتاژ شکست در بازه 33.3V تا 36.8V است.
پارت نامبر SMBJ30A-E3/52
نوع کاربرد محافظت مدارات صنعتی، تغذیه، مخابرات
نوع TVS Diode (یک‌سویه)
پکیج SMB
تعداد پایه 2
ولتاژ کاری 30V
جریان نشتی 1μA (حداکثر)
دمای کاری 55°C ~ 150°C-