1,500,000 ریال دیگر خرید کنید و سفارش خود را رایگان دریافت کنید

ارسال رایگان فقط توسط پست سفارشی انجام می شود

برد رسپبری پای 2 RASPBERRY PI 2 MODEL B  به همراه دفترچه راهنما

Raspberry Pi2 1GRAM Windows 10

رزبری پای (Raspberry pi) یک رایانه تک - برد(single-board computer) در اندازه یک کارت اعتباری است که بنیاد رزبری پای ان را ساخته است .

این رایانه دارای دیسک سخت نیست ولی به کمک حافظه SD ، خود راراه اندازی می کند. این رایانه باکمک یک کابل میکرو USB تغذیه می شود.

رزبری پای قادر است به کمک یک کابل تصویر ویدئو ویک درگاه سوزنی ، خروجی صداوتصویر داشته ویا با کابل HDMI ، خروجی تصویری با دقت ویدیوی HD و صدای استریو داشته باشد . دو درگاه USB نیز برای ان در نظر گرفته شده که می توان از آن برای ارتباطات مختلف استفاده نمود.از درگاه های USB برای صفحه کلید ، ماوس ، شبکه بی سیم و کلیه دستگاهها با پشتیبانی از درگاه مذکور می توان استفاده کرد .

مدل های B نسخه یک و دو این رایانه یک درگاه شبکه نیز داردکه به کمک ان می توان به شبکه محلی ویا اینترنت متصل شد .از خروجی HDMI می توان برای صدا ، تصویر وکنترل ان با هم می توان بهره جست . بدین ترتیب با کمک فقط یک نمایشگر لمسی قادر است تبدیل به یک تبلت شود.

- A 900MHZ quad-core ARM cortex - A7 cpu

- 1GB RAM

- 4 USB ports

- 40 GPIO pins

- Full HDMI port

- Ethernet port

- Combined 3.5mm audio jack and conposite video

- Camera interface (CSI)

- Display interface (DSI)

- Micro SD card slot

- Video core IV 3D graphics core


 

به زودیدیدگاه دیدگاه (0)

مجموع امتیاز ها:
0 1 2 3 4
0/5
براساس 0 دیدگاه
فیلتر بر اساس امتیاز دریافتی:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

محصولات مشابه

فروشگاه قطعات الکترونیک اصفهان,قطعات الکترونیک,ریز قطعه,ماژول sim800,فروش ماژول sim800,ماژول rf,بلوتوث,پارت جو,الکترونیک,electronics,electronic,آداپتور,sim800,sim808,ic,رگلاتور,مقاومت, الکترونیک اصفهان,باطری,خازن,فروشگاه الکترونیک اصفهان,کابل rg59,کابل rg58,bnc,کابل rg178,کابل مسی,آنتن gps,آنتن, gsm,gps anmtena,gsm anntena,فروش اینترنتی قطعات الکترونیک,عمده فروشی قطعات الکترونیک,تامین قطعات الکترونیک,ردیاب خودرو,gps ماشین,gps کنترل از راه دور,واردات قطعات الکترونیک,raspberry,قطعات اروجینال الکترونیک,raspberry pi,قطعات مخابراتی,ماژول wifi,فروشگاه تخصصی الکترونیک ,ماژول وایفای,وایرلس,اینترنت اشیا,قطعات اینترنت اشیا,iot,آموزش,آموزش الکترونیک,شرکت های الکترونیک,led,led power,laser,ال ای دی,لیزر,پاور ال ای دی,منبع تغذیه,ریموت دزدگیر,ریموت کنترل,remote,simcom,samsung,jmr,quectel,royalohm,مرکز الکترونیک,برد ماژول sim800,قیمت ماژول sim800,برد راه انداز sim800c,sim800l,راه اندازی ماژول sim800,اخبار الکترونیک,آموزش برد آردینو,برد آردینو,ردیاب ماهواره ای,باطری شارژی,محافظ باطری,برد محافظ باطری,کنترل شارژ,صفحه نمایش گرافیکی

دریافت آخرین اخبار محصولات و پیشنهادات ویژه

نگران نباشید ما به آدرس ایمیل شما تبلیغات و هرزنامه ارسال نمی کنیم!