گروه تخصصی گیتی پژوه(microelecom) با تکیه بر متخصصین مجرب  باهدف بالا بردن سطح الکترونیک و مخابرات کشور و در دست داشتن بازارهای  بین الملی آماده تهیه و ارایه سفارشات مورد نظر شما درزمینه قطعات الکترونیک و تجهیزات RF می باشد هدف ما حذف ازدیاد واسطه ها و ارایه قطعات الکترونیک با قیمت مناسب می باشد به آن امید که کمکی در راه پیشرفت در زمینه الکترونیک و مخابرات کشورمان باشد

 

شماره های تماس(دفتر مرکزی) : 

    03132373280

    03132373281 

    

شماره تماس فروشگاه:

    03132337186

 

ساعات تماس:

شنبه تا چهارشنبه: 19:00-9:00

پنج شنبه ها :      13:00-9:00

 

سامانه پیامک: 10003112345727

 

ایمیل:

           

دفترمرکزی:اصفهان-خیابان طالقانی-مجتمع الماس-واحد103(مراجعه فقط با هماهنگی قبلی)

فروشگاه:اصفهان-خیابان طالقانی-رویروی مسجد روضاتی  

دفتر مرکزی مایکروالکام در نقشه گوگل

 


مایکروالکام، فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک

مایکروالکام با چندین سال سابقه در زمینه الکترونیک آمده است تا بستری مناسب برای علاقمندان و فعالان این رشته فراهم نماید.

فروشگاه مایکروالکام در کنار فروش سایر قطعات الکترونیک، فروشگاهی کاملا تخصصی در زمینه تجهیزات GSM, GPS, RF و رسپبری (رزبری Raspberry)می باشد.

این شرکت آماده ارایه مشاوره رایگان و راهنمایی شما در زمینه خرید قطعات GSMGPSRF و رسپبری (رزبری Raspberry)  می باشد تا شما بهترین انتخاب را برای قطعات مناسب در پروژه های تجاری و صنعتی خود داشته باشید.

گروه تخصصی گیتی پژوه (microelecom) آماده دریافت سفارشات خارجی شما برای قطعاتی که در داخل کشور موجود نیست، می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب قطعات مورد نیاز شما را تهیه و ارسال نماید.

مایکروالکام جهت ارائه خدمات بهتر، سفارشات بالاتر از 250 هزار تومان را به صورت رایگان و از طریق پست پیشتاز برای مشتریان ارسال می کند. البته سفارشاتی که شامل تخفیف می شوند شامل ارسال رایگان نمی باشند.