اینماد

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

3G/HSPA/UMTS

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت

ماژول 3G

فیلتر محصولات
1 - 5 از 5
 • کوئیکتل UC20 با بهره گیری از توابع قدرتمند HSPA/UMTS می تواند سرعتی معادل 14.4Mbps برای دریافت اطلاعات و 5.76Mbps برای ارسال اطلاعات فراهم آورد.UC20 برای شبکه بین المللی طراحی شده .این ماژول از شبکه هایEDGE/GSM/GPRS به صورت ترکیبی پشتیبانی می کند و چهار باند استاین ماژول علاوه بر شبکه های موبایل دارای موقیت یاب GNSS نیز می باشد.

  1,500,000 ريال
  ناموجود
  خرید محصول
 • ماژول 3G محصول QUECTEL

  1,370,000 ريال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کوئیکتل UC20-E با بهره گیری از توابع قدرتمند HSPA/UMTS می تواند سرعتی معادل 14.4Mbps برای دریافت اطلاعات و 5.76Mbps برای ارسال اطلاعات فراهم آورد.UC20 برای شبکه بین المللی طراحی شده .این ماژول از شبکه هایEDGE/GSM/GPRS به صورت ترکیبی پشتیبانی می کند و چهار باند استاین ماژول علاوه بر شبکه های موبایل دارای موقیت یاب GNSS نیز می باشد.

  1,100,000 ريال
  ناموجود
  خرید محصول
 • ماژول UC15-E 3G

  1,000,000 ريال
  ناموجود
  خرید محصول
 •  ماژول SIM5216 3G محصول شرکت SIMCOM می باشد

  1,350,000 ريال
  موجود
1 - 5 از 5

مایکروالکام، فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک

مایکروالکام با چندین سال سابقه در زمینه الکترونیک آمده است تا بستری مناسب برای علاقمندان و فعالان این رشته فراهم نماید.

فروشگاه مایکروالکام در کنار فروش سایر قطعات الکترونیک، فروشگاهی کاملا تخصصی در زمینه تجهیزات GSM, GPS, RF و رسپبری (رزبری Raspberry)می باشد.

این شرکت آماده ارایه مشاوره رایگان و راهنمایی شما در زمینه خرید قطعات GSMGPSRF و رسپبری (رزبری Raspberry)  می باشد تا شما بهترین انتخاب را برای قطعات مناسب در پروژه های تجاری و صنعتی خود داشته باشید.

گروه تخصصی گیتی پژوه (microelecom) آماده دریافت سفارشات خارجی شما برای قطعاتی که در داخل کشور موجود نیست، می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب قطعات مورد نیاز شما را تهیه و ارسال نماید.

مایکروالکام جهت ارائه خدمات بهتر، سفارشات بالاتر از 250 هزار تومان را به صورت رایگان و از طریق پست پیشتاز برای مشتریان ارسال می کند. البته سفارشاتی که شامل تخفیف می شوند شامل ارسال رایگان نمی باشند.