برد رسپبری پای 2 RASPBERRY PI 2 MODEL B

220201001

برد رسپبری پای 2 RASPBERRY PI 2 MODEL B

Raspberry Pi2 1G RAM Windows 10

این محصول در انبار موجود نیست
1,320,000 ريال

اینماد

کلیک کنید

برد رسپبری پای 2 RASPBERRY PI 2 MODEL B  به همراه دفترچه راهنما

Raspberry Pi2 1GRAM Windows 10

رزبری پای (Raspberry pi) یک رایانه تک - برد(single-board computer) در اندازه یک کارت اعتباری است که بنیاد رزبری پای ان را ساخته است .

این رایانه دارای دیسک سخت نیست ولی به کمک حافظه SD ، خود راراه اندازی می کند. این رایانه باکمک یک کابل میکرو USB تغذیه می شود.

رزبری پای قادر است به کمک یک کابل تصویر ویدئو ویک درگاه سوزنی ، خروجی صداوتصویر داشته ویا با کابل HDMI ، خروجی تصویری با دقت ویدیوی HD و صدای استریو داشته باشد . دو درگاه USB نیز برای ان در نظر گرفته شده که می توان از آن برای ارتباطات مختلف استفاده نمود.از درگاه های USB برای صفحه کلید ، ماوس ، شبکه بی سیم و کلیه دستگاهها با پشتیبانی از درگاه مذکور می توان استفاده کرد .

مدل های B نسخه یک و دو این رایانه یک درگاه شبکه نیز داردکه به کمک ان می توان به شبکه محلی ویا اینترنت متصل شد .از خروجی HDMI می توان برای صدا ، تصویر وکنترل ان با هم می توان بهره جست . بدین ترتیب با کمک فقط یک نمایشگر لمسی قادر است تبدیل به یک تبلت شود.

- A 900MHZ quad-core ARM cortex - A7 cpu

- 1GB RAM

- 4 USB ports

- 40 GPIO pins

- Full HDMI port

- Ethernet port

- Combined 3.5mm audio jack and conposite video

- Camera interface (CSI)

- Display interface (DSI)

- Micro SD card slot

- Video core IV 3D graphics core


 

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*

مایکروالکام، فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک

مایکروالکام با چندین سال سابقه در زمینه الکترونیک آمده است تا بستری مناسب برای علاقمندان و فعالان این رشته فراهم نماید.

فروشگاه مایکروالکام در کنار فروش سایر قطعات الکترونیک، فروشگاهی کاملا تخصصی در زمینه تجهیزات GSM, GPS, RF و رسپبری (رزبری Raspberry)می باشد.

این شرکت آماده ارایه مشاوره رایگان و راهنمایی شما در زمینه خرید قطعات GSMGPSRF و رسپبری (رزبری Raspberry)  می باشد تا شما بهترین انتخاب را برای قطعات مناسب در پروژه های تجاری و صنعتی خود داشته باشید.

گروه تخصصی گیتی پژوه (microelecom) آماده دریافت سفارشات خارجی شما برای قطعاتی که در داخل کشور موجود نیست، می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب قطعات مورد نیاز شما را تهیه و ارسال نماید.

مایکروالکام جهت ارائه خدمات بهتر، سفارشات بالاتر از 250 هزار تومان را به صورت رایگان و از طریق پست پیشتاز برای مشتریان ارسال می کند. البته سفارشاتی که شامل تخفیف می شوند شامل ارسال رایگان نمی باشند.